Teated

User Menu

Telli uudiskiri

Kui soovid oma meilile saada teateid kultuurikeskuses toimuvate sündmuste kohta, siis registreeri end siin:Haapsalu Kultuurikeskuse rekonstrueerimine 2008 - 2011

Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert PDF Trüki E-kiri
Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert "Igavesti noor"
9. mail kell 19.00
Piletid 16/ 13 € eelmüügis Piletilevis ja Piletimaailmas
22. märtsil toimuma pidanud kontsert lükkub edasi 9. maile.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
 
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 23.03, va Statoilid.
PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil E-post on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sees ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.

 

Legendaarse Kaunimate Aastate Vennaskonna esituses kõlavad kaunimad laulud ja vaimukad lood noor olemisest ja vanaks saamisest. Rõõmsad kevadised kontserdid toimuvad juba 10. korda üle Eesti ning sel korral saame tsiteerida K. Süvaleppa:

“Kaunimad aastad on siis, kui tunned ennast noorena!”
 
Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt.
Teravmeelseid tähelepanekuid tänapäeva noortest ja vananemisest tänapäeval jagavad Andres Dvinjaninov, Hannes Kaljujärv, Toomas Lunge, Indrek Kalda ja Jüri Lumiste. Kõlavad armastatud laulud nüüdseks “tuntud headusesse” jõudnud autoritelt, aga ka moodsa aja hitid Kaunimate Aastate Vennaskonna võtmes.
Noorus on alati olnud üks lõputu kevad, kuid seda võib olla kogu elu, kui noorus on südames! Aeg kaob, rõõmud jäävad – koos Kaunimate Aastate Vennaskonnaga.
 
PS. Naer on terviseks ja seetõttu eriti kõrgemas eas rangelt soovitatav.
Kontsert kestab 1 h 30 min
 

 

 
< Eelmine   Järgmine >

Kino

Teater

Kontsert

ITAALIA VEINIPIDU HAAPSALUS

SÜNDMUSED HAAPSALUS

Haapsalu LV

Haapsalu Linnavalitsus

RAAMATUKOGU

Läänlane

Läänlane: www.laanlane.ee
© 2017 Haapsalu Kultuurikeskus