Haapsalu kultuurikeskus

rg-kood 75012860
Posti 3, 90510 Haapsalu, Eesti
tel: 472 4470
info@kultuurimaja.ee

Kassa

Kassa lahtiolekuajad:
E-R kell 10.00 – 13.00; 14.00 – 18.00
L kell 10.00 – 15.00
Tund enne ürituse algust

tel: 472 4480

Haapsalu kultuurikeskuse kassast on võimalik osta kõiki Piletilevis ja Piletimaailmas müügil olevaid pileteid.

Direktor

Gülnar Murumägi
tel: 472 4472
mob: 521 4285

gylnar@kultuurimaja.ee

Peaadministraator

Triin Jugapuu
tel: 472 4476
mob: 52 784 68

triin@kultuurimaja.ee

Pearaamatupidaja

Ülle Karro
tel: 472 4473
ylle@kultuurimaja.ee

Infojuht

Janne Sild
tel: 472 4470
janne@kultuurimaja.ee

Kino ja turunduse projektijuht

Vendo Jugapuu
tel: 472 4476

vendo@kultuurimaja.ee

Majandusjuhataja

Ingrid Kesler
tel: 472 4481
mob: 512 9203

ingrid@kultuurimaja.ee

Haldusosakonna juhataja

Arne Adelman
mob: 506 8750

arne@kultuurimaja.ee

Administraatorid

Ulvi Paat
Merike Hiis
tel: 472 4480
mob: 53 033 001
admin@kultuurimaja.ee

Galerii kuraator

Agur Kruusing
mob: 514 9320

akruusing@gmail.com

Q Catering

mob: 523 1242
mob: 53 033 070
qcatering@qcatering.ee
www.qcatering.ee