Covid-19

Hea kultuurikeskuse külastaja!
 
25. oktoobrist 2021 kuni 10. jaanuarini 2022 ei pääse enam sündmustele negatiivse COVID-19 testi tõendiga! 
Tavapäeval kultuurikeskusesse ja raamatukokku sisenedes kanna maski!
Nõutud on kaitsemaski kandmine, mida ei saa enam asendada suu ja nina katmisega salli, krae või muuga. Rangelt soovituslik on kasutada meditsiinilisi või nendega võrdsustatud maske. Inimesed, kes ei saa maski kanda tervislikel põhjustel, peavad seda arsti vastava otsusega tõendama.
Sündmusele, linnagaleriisse või kohvikusse tulles tuleb külastajal esitada sissepääsuks üks järgmistest tõenditest koos isikut tõendava dokumendiga: 1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend 2. COVID-19 läbipõdemise tõend
Kuni 18-aastastele (k.a) ei ole COVID-tõendi esitamine nõutav! Kaasas peab olema isikut tõendav dokument.
COVID-tõendi olemasolu on nõutav ka kultuurikeskuses toimuvates huviringides ja treeningutel osalejatel! Teatri või kontserdipäeval kontrollitakse välisuksel kõikide majja sisenejate tõendeid.
Koroonaviiruse väga kõrge leviku juures on kaitsemaski kandmine rangelt soovituslik nii vaktsineeritud kui haiguse läbipõdenud inimestele kui ka lastele alates 12. eluaastast ka kontrollitud üritustel, näiteks teatris, kinos, kontserdil. Maskikandmisest ja tõendi esitamisest on vabastatud alla 12-aastased lapsed.

Täname mõistva suhtumise eest! 

Täpsem info kriis.ee