Covid-19


Hea kultuurikeskuse külastaja!

Kultuurikeskusesse, raamatukokku ja linnagaleriise sisenedes kanna maski!


Maski kandmine avalikes siseruumides on kohustuslik alates 12. eluaastast. Inimesed, kes ei saa maski kanda tervislikel põhjustel, peavad seda arsti vastava otsusega tõendama. Kaitsemaski kandmine on kohustuslik nii vaktsineeritud kui haiguse läbipõdenud inimestele alates 12. eluaastast ka kontrollitud üritustel, näiteks teatris, kinos, kontserdil.
Alla 12aastased lapsed on maskikandmisest ja tõendi esitamisest vabastatud.

Sündmusele, linnagaleriisse või kohvikusse tulles tuleb 18aastasel ja vanemal külastajal esitada sissepääsuks üks järgmistest tõenditest koos isikut tõendava dokumendiga:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
2. COVID-19 läbipõdemise tõend

12-17aastased (k.a) noored peavad esitama ühe järgmistest tõenditest koos isikut tõendava dokumendiga:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
2. COVID-19 läbipõdemise tõend
3. Tõend tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

COVID-tõendi olemasolu on nõutav ka kultuurikeskuses toimuvates huviringides ja treeningutel üle 18aastastel osalejatel! 12-17-aastased huviringides ja treeningutel COVID tõendit esitama ei pea.

Teatri või kontserdipäeval kontrollitakse kõikide majja sisenejate tõendeid!

Täname mõistva suhtumise eest!

Täpsem info kriis.ee