TAFF:fest 2024

R
Kuupäev19.07 - 20.07
Algusaeg 00:00
Piirang Kõigile sobilik
Toimumiskoht Piiskopilinnus
Lisainfo

Viiendat korda suvises Haapsalus toimuv jazzifestival TAFF:fest toimub sel aastal 19.–20. juulil Haapsalu linnuses. Festival toob taas lavadele hinnatud artistid ning ootamatud koosseisud. Festivalipassid on müügil ning 5. märtsi südaööni eriti soodsa hinnaga!

Festivali kunstiline juht, saksofonist Raivo Tafenau kutsub festivalile: “TAFF:fest tuleb taas suure hooga. Muljetavaldavalt head muusikud ja erilised koosseisud, mida mujal festivalidel ei näe ega kuule. Kui lisada veel lossihoovi suursugune õdusus ning intelligentne publik, siis on oodata taaskord meeliülendavat nädalavahetust.”

Festivalil astuvad üles Mingo Rajandi oma uue ansambliga, Eesti gypsy-jazzi lipulaev Titoks üllatuskülalistega, Estonian Voices toob festivalile oma uue albumi esitluskontserdi. Raivo Tafenau tähistab oma 60. sünnipäeva-aastat kavaga “Ice on Ipanema” 20  koos lauljatar Susanna Aleksandraga. Eesti jazzmuusika grand old man´i Tõnu Naissoo Trio toob endaga kaasa noore saksofonisti Nikita Korzouni, rahvusvaheline Agan-Viinikainen kvartett on kutsunud koos endaga lavale Karmen Rõivassepa. Enneolematult ägeda jazzikavaga astub üles Ewert Sundja koos Peedu Kassi ansambliga, laulja-laulukirjutaja Liina Saar soojendab publiku südameid oma ilusa muusikaga ning peoõhtu paneb püsti ja festivali lõpetab TAFF:festilt alguse saanud kava “Rap`n`jazz”, kus Tafenau bändiga astuvad üles räpparid villemdrillem ja reket

Suvine kuurortlinn Haapsalu ootab jazzisõpru nautima suurepärast muusikat, mõnusat linnamelu ning sümbioosi, mis sellest kõigest tekib.  TAFF:fest – hea muusika pidu!

Jälgi TAFF:festi Facebookis ja Instagramis

Piletiinfo

3.-5. märtsini pass 45 €
6.-31. märtsini pass 56.05 €
30. aprillini pass 61.15 €

Kuni 10 aastased lapsed koos pileti ostnud täiskasvanuga tasuta.

Ratastoolis külastajale sissepääs tasuta.