Viirastus

P
Kuupäev22.08
Algusaeg 22:00
Kestus 01:30
Piirang Alla 6a mittesoovitatav
Toimumiskoht Piiskopilinnus
Lisainfo
Žanr: Draama, Põnevik

Etendusel saavad osaleda vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Sisenemisel tuleb esitada vastav tõend või teha kohapeal kiirtest. Kiirtesti on võimalik teha 2 tundi enne etenduse algust linnuse peaväravas. Korraldaja ei vastuta vajalike dokumentide puudumisel tekkida võivate tagajärgede eest. Kohapeal saadud positiivse testi korral makstakse piletiraha tagasi.

Kohapealse kiirtesti hind on 8 €

Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.

 

Haapsalu Valge Daami suveteater kutsub vaatama lugu ahnusest, pattulangemisest ja kättemaksust ning ootusest, lootusest, headusest ja armastusest.

Keskaegsel Läänemaal, poliitiliste intriigide ja vaenuste keerises on üks julm ja südametu naisterahvas, aadlimehe abikaasa pununud vandenõusid, tapnud inimesi ja otsinud abi mustast maagiast. Täitmatu naine ihkab võimu kõigi ja kõige üle – alates oma armukesest, lõpetades kogu Läänemaaga. Tema koletud teod on jätnud jälje ka tänapäeva.

Indrek Hargla kõhedusttekitavas loos saavad vanad müüdid lammutatud ja siis jälle uuesti üles ehitatud. Muidugi ilmutab end ka seekord legendaarne Valge Daam.

Näidend – Indrek Hargla
Lavastaja – Margo Teder
Kunstnik – Kaspar Jancis
Muusika – Tõnu Timm
Osades Karin Rask, Meelis Põdersoo (VAT Teater), Mari Anton, Elmo Meijel, Indrek Pangsepp, Annabel Triebstock ja Valge Daami suveteatri näitlejad.

Piletiinfo

01.-30.06 pileti hind 12 €
01.-31.07 pileti hind 15 €
01.-18.08 pileti  hind 18 €

Ratastoolis külastajale ja kuni 6a lapsele sissepääs tasuta.
Etenduste päevadel maksab pilet nii Piletilevis kui ka kohapeal 20 €