Vai-vai vaene Vargamäe

K
Kuupäev20.11
Algusaeg 12:00
Kestus 01:40
Piirang Alla 6a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Lisainfo
Žanr: Lastelavastus

A.H. Tammsaare/Urmas Lennuk

Ugala teatri lastelavastus “Tõe ja õiguse” I osa ainetel

Dramatiseerija ja lavastaja Urmas Lennuk
Kunstnik Liina Tepand
Muusikaline kujundaja Kulno Malva

Osades Rait Õunapuu, Tarvo Vridolin, Kata-Riina Luide  (külalisena) või Merle Liinsoo, Adeele Jaago või Ilo-Ann Saarepera, Ringo Ramul, Andres Tabun ja Vilma Luik

Pearu läheb peast ikka täitsa totakas, kui tema uueks naabriks tuleb Andres koos Krõõdaga. Varem oli Pearu ikka naljamees ja nipsumees, rahamees ja muidumees ja nääride ajal näärimees kah! Uute naabrite tulek võtab aga vaese mehe päris võhmale.  Suures hädas ei oska Pearu muud peale hakata, kui mõtleb aga ühe rumaluse teise järel välja. Täismees, aga varsa aru.

Andres tahab Vargamäel hirmsal kombel tööd teha. Tema ei saa kohe muidu elada. Kui tema tööd ei tee, siis tema tunneb, et võib kohe haigeks jääda. Andres on ennem söömata, kui jätab töö tegemata.

Mari ja Juss ajavad Vargamäel oma asju. Nagu Sauna Madis ja tema naine Anugi. Või nagu Madis ikka armastab öelda – elame siin Eestimaal nagu kärbsed kakahunnikul. Aga isegi kärbsed kakahunnikul mõistavad, et armastuseta pole mitte millelgi mõtet.

“Vai-vai, vaene Vargamäe” on muusikaline rännak läbi värvide, nalja ja pisarate. Aga mis põhiline – iga laps teab, ka kõige väiksemgi, et meie elupäevadel pole mingit mõtet, kui puudub armastus. Kallistage ja laske end kallistada. Siis ei lähe ilm hukka.

Etendus on kahes vaatuses ja sobib kõigile lastele, kes väikese nalja kõrval ei karda ka niutsukest nukrust.
Lavastus sobib vaatamiseks lastele alates 7. eluaastast.

Esietendus  Ugala teatri väikeses saalis 13. aprillil 2017.

Piletiinfo

Pilet 16 €
Sooduspilet 8 €

Soodustused:

  • puudega isiku saatja – 50%
  • puudega isik – 50%