Tallinn Ballet Gala Junior

P
Kuupäev08.08
Algusaeg 18:00
Kestus 02:00
Piirang Kõigile sobilik
Toimumiskoht Teatrisaal
Lisainfo
Žanr: Tantsulavastus

8. augustil kell 18.00 toimub Haapsalu kultuurikeskuses ainulaadne galakontsert. Lavale kogunevad balletikoolide õpilased ja 7–20-aastased noored tantsijad Eestist, Jaapanist, Venemaalt, Suurbritanniast, Prantsusmaalt, Norrast, Rootsist, Poolast ja Lätist, et oma meisterlikkust ja tantsukunsti publikule näidata. #balletile

See galakontsert on lõppakordiks suvisele kolmenädalasele balleti intensiivkursusele Tallinna Balletikoolis. Eesti ja välismaiste õpetajate autoriteetse meeskonna, eesotsas kunstilise juhi, kooli direktori, legendaarse prima Kaie Kõrbi juhendamisel valmistasid intensiivkursusel osalejad erksa kava klassikalistest variatsioonidest ja kaasaegsetest numbritest. Kursuse noorimatele osalejatele on see esimeseks etteasteks laval publiku ees ja neil on tõesti vaja teie tuge. Kõige vanemad osalejad saavad peagi professionaalseteks tantsijateks, kes juba homme säravad professionaalsetel lavadel üle kogu maailma. Kinkige neile oma aplaus ja hüüded “Bravo!”.

Teil on võimalus näha oma silmaga laval seda, kuidas talendi, töö ja vaeva ühinemisel tekib maagiline tulemus ning teie ees sünnivad tulevased balletitähed.

Tulge galakontserdile ja saage osa tõelisest maagiast! #balletile

Galakontsert “Tallinn Ballet Gala” toimub juba viiendat korda ja see on lõppsündmuseks meie Tallinna rahvusvahelise balleti suvekursusele, mida korraldatakse  alates 2017. aastast Eestis igal suvel.

Aga see pole veel kõik!

SEL AASTAL TOIMUB KAKS GALAKONTSERTI – TALLINNAS & HAAPSALUS

Galakontserdiks ettevalmistumine nõuab kõigilt suurt pingutust, selle hetke nimel teevad läbi väga suure töö osalejad, õpetajad, lapsevanemad, korraldajad, lavastajad. Tahaksime, et rohkem vaatajaid näeksid seda ilu ning et osalejad saaksid rohkem praktikat, kinnistaksid repertuaari ja tunneksid end laval kindlamalt.

Seetõttu on meil selleks viiendaks, juubeliaastaks plaanitud mitte üks, vaid kaks galakontserti: üks legendaarses kuurortlinnas Haapsalus 8. augustil kell 18.00 Haapsalu kultuurikeskuses ja teine Tallinnas 9. augustil kell 19.00 Vene kultuurikeskuses

Üritust korraldab MTÜ DX ART koostöös Tallinna Balletikooliga.

Piletiinfo

Täispilet 15 €
Õpilane, tudeng, pensionär, erivajadustega klient 9 €
Erivajadustega kliendi saatja 7 €
Lastele vanuses kuni 6 a (k.a) sissepääs tasuta.