Suvitusromaan

K
Kuupäev10.11
Algusaeg 19:00
Toimumiskoht Teatrisaal
Lisainfo
Autor Indrek Hargla
Lavastaja Aare Toikka
Kunstnik Iir Hermeliin
Videokunstnik Sander Põldsaar
Muusikaline kujundaja Veiko Tubin
Valguskujundaja Märt Sell
Osades Elar Vahter, Natali Väli, Tarvo Sõmer, Anneli Rahkema, Märten Matsu, Tiina Mälberg, Rainer Elhi
Noor kirjanik Ervin, kes on justkui oma ajast lahti ja kelle hing elab muinasromantikas, satub suvitama ühte Virumaa turismitallu. Sealne elu näib olevat samuti oma ajast lahti ja kulgemas mineviku painete pidi. Ervin avastab, et talu üle valitseb sünge saladus. Seda üles kirjutades muutub Ervin ise kangelaseks seikluses, milles panused on kõrgemad ja valusamad, kui üheski tavalises Eesti suvitusromaanis.
Indrek Hargla: Suvise passiooni lugu on meie kultuuriloos erilisel kohal, ühel või teisel moel on sellega tegelenud enamik kirjanikke ja filmiloojaid. Eesti suvi on nii lühike ja see muu pime ja külm aeg on nii pikk, lühike kirgastumine suvel laeb meid põhjamaise ängistuse vastu, suvel me elame, armume ja armastame, suves on peidus mingi Eesti narratiivi Püha Graal.

Esietendus 15. oktoobril 2021 Rakvere Teatri suures saalis.

Hea Rakvere Teatri publik.

Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad alates 25. oktoobrist etendusele ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid:
kehtiv vaktsineerimistõend või kehtiv covid-19 läbipõdemist märkiv tõend  ja isikut tõendav dokument.
NB! ENAM EI KEHTI negatiivne covid-19 testi märkiv tõend, EI PCR EGA ANTIGEENITEST.

Kuni 18-aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument. (ID-kaart, õpilaspilet vms)

Tähelepanu! Erinevate tõendite genereerimise kohta leiate juhised lehelt https://www.tehik.ee/el-covid-toenditeloomise-juhend

Dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel teatrisse saabuda varem, et vältida järjekordi ja etenduse hilinemist. Teatris palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega.

Soovime kõigile tervist ja rõõmsaid kohtumisi teatris! 

Esiotsa tundub eesseisev üsna keeruline ja väljakutsid esitav, aga teame, et teatrikülastajad on igas olukorras olnud mõistvad ja koostööaltid. Küllap saame sellegi väljakutsega koos hakkama. Seda enam, et teeme seda elu lahti hoidmise nimel.

Rakvere Teater tänab!

Piletiinfo

Pilet 17 €
Sooduspilet 14 € – 15.50 €