Super-Mike´i viimane tants

E
Kuupäev27.02
Algusaeg 15:00
Kestus 01:52
Piirang Alla 14a keelatud
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Draama, Komöödia

Valentinipäevaks linastub menuka „Super-Mike’i“ filmifrantsiisi kolmas osa – muusikaline komöödia „Super-Mike’i viimane tants“. Esimese filmi taga olnud kriitikutelt ja publikult kiita saanud loominguline meeskond on ühinenud taas, et luua maagiat. Channing Tatum astub üles Mike Lane’i rollis ja lavastaja Steven Soderbergh naaseb Reid Carolini poolt kirjutatud stsenaariumiga. Tatumi kõrval särab Salma Hayek Pinault („Gucci tragöödia“, „Palgamõrvari naise ihukaitsja“).

„Super“ Mike Lane (Tatum) astub taaskord lavale pärast pikka pausi, mis järgnes tema näpud põhja jätnud äritehingule, sundides teda vaid juhuesinemisteks Florida baarides. Pärast kohtumist Floridas jõuka suurilmadaamiga (Hayek Pinault), sõidab Mike temaga Londonisse, kus talle tehakse pakkumine, millest ta ei suuda keelduda. Kas Mike ja tema tuliuus tantsumeeskond on võimelised täitma daami tõelist plaani, kui kaalul on kõik?

Filmi produtsendid on Nick Wechsler, Gregory Jacobs, Channing Tatum, Carolin ja Peter Kiernan. Peaprodutsent on Julie M. Anderson.

Tatumi ja Hayek Pinaulti kõrval mängivad filmis veel Ayub Khan Din, uustulnuk Jemelia George, Juliette Motamed ja Vicki Pepperdine.

Soderberghi loomingulises tiimi kulisside taga on kunstnik-lavastaja Pat Campbell, kostüümikunstnik Christopher Peterson ja muusikaline juht Season Kent ning koreograafid Alison Faulk ja Luke Broadlick, kes mõlemad on osalenud „Super-Mike’i“ filmifrantsiisis.

Warner Bros. Picturesi linateos „Super-Mike’i viimane tants“ jõuab kinodesse veebruaris 2023 ning seda levitab üle maailma Warner Bros. Pictures.

Piletiinfo

Pilet 5€