Sügistuuled

L
Kuupäev11.11
Algusaeg 19:00
Toimumiskoht Rõdusaal

Tallinna Ülikooli vokaalansambel Vox Nova ja ansambel Miinus Seitse said aru, et seltsis on segasem, koos kontserti anda on tore ja kuulajatega popmuusika kava jagada on suurepärane!

Helilooja Erki Meister võttis ette need kõige-kõigemad Eesti popmuusika hitid ja tegi neist portsu vahvaid seadeid. Paljud neist kõlavad kontsertidel esmaettekandes.

Tallinna Ülikooli üliõpilastest ja vilistlastest koosnev vokaalansambel Vox Nova alustas oma tegevust 2015. aasta sügisel Karin Salumäe juhendamisel. Noorusliku segaansambli kavas on muusikat renessansist ja folkloorist pop-jazz seadeteni, autoriloomingust Vox Novale eraldi loodud arranžeeringuteni. Kooslus on alati valmis musitseerima koos erinevate instrumentidega ning mõistagi on ansambel hea koht, kus saavad üles astuda ansambli solistid ja väiksemad koosseisud ansambli seest.

Miinus Seitse on tegutsenud pea 20 aastat. Tegu on sõpradega, kes armastavad muusikat, koos luua ja väljakutseid vastu võtta. Eriline koht nende südametes on rahvamuusikal, sestap on nad sageli osa võtnud Moostes toimuvast Eesti rahvamuusikatöötluste festivalist Mooste Elohelü ja ka säravaid auhindu koju toonud. Samas on tore väljakutse end proovile panna erinevates žanrites, olgu selleks punk või pop. Sageli vürtsitatakse etteasteid pillisoolodega – neil on vedanud, sest ansambli ridades askeldavad Helen Põldmäe klahvpillidel ja Kalle Klein saksofonil. Miinus Seitsmega laulab ka helilooja Erki Meister. Ansambli juhendaja on Anne Muldme.

Kontsert toimub Haapsalu Kultuurikeskuse rõdusaalis 11. novembril kell 19.
Haapsalus on hea, Haapsalu on Erki Meistri kodulinn ja Haapsalu on muusikuid alati hästi võõrustanud.
Ootame kohtumist!

Piletiinfo

Tasuta