Sinine Põrnikas

R
Kuupäev25.08
Algusaeg 19:30
Kestus 02:07
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Action, Ulmefilm, Seiklus

DC superkangelane jõuab Warner Bros. Picturesi filmis “Sinine Põrnikas” esmakordselt suurele ekraanile. Angel Manuel Soto lavastatud filmi peaosalist ja ta alter ego Jaime Reyest kehastab Xolo Maridueña.

Äsja ülikooli lõpetanud Jaime Reyes naaseb suurte unistustega koju, aga avastab, et seal on kõik muutunud. Maailmas oma kohta otsiva Jamie ellu sekkub aga saatus, kui ta kätte satub ootamatult iidne tulnukate biotehnoloogia Skarabeus. Skarabeus valib Jamie oma peremeeskehaks. Ta saab erakordsete ja ettearvamatute võimetega kaitserüü ning ta saatus muutub superkangelaseks Siniseks Põrnikaks saades igaveseks.

Maridueña (“Cobra Kai”) kõrval astuvad filmis üles Adriana Barraza (“Rambo: viimane veri”, “Thor”) Jaime vanaemana, Damían Alcázar (“Narcos”, “Narcos: Mexico”) ta isana, Elpidia Carrillo (“Motoklubi “Maiad””, “Kiskja” filmid) ta emana, Bruna Marquezine (“Maldivas”, “God Save the King”) Jenny Kordina, Raoul Max Trujillo (“Sicario” filmid, “Motoklubi “Maiad””) Carapaxina, Oscari-võitja Susan Sarandon (“Monarch”, “Surmamõistetu”) Victoria Kordina ja George Lopez (“Rio” ja “Smurfide” sarjad) Jaime onu Rudyna. Lisaks näeb ekraanidel Belissa Escobedot (“Ameerika õudukas”, “Hocus Pocus 2”) Jaime õe Milagro rollis ja Harvey Guillénit (“Elu pimeduse varjus”) dr Sanchezena.

Soto (“Charm City Kings”, “The Farm”) lavastatud filmi DC tegelastel põhineva stsenaariumi kirjutas Gareth Dunnet-Alcocer (“Miss Bala”). Produtsendid on John Rickard ja Zev Foreman ning tegevprodutsendid on Walter Hamada, Galen Vaisman ja Garrett Grant.

Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Pawel Pogorzelski (“Jaanipäev”, “Pärilik”), kunstnik John Billington (“Pahad poisid 3”), monteerija Craig Alpert (“Deadpool 2”, “Kadunud linn”), Oscarile kandideerinud kostüümikunstnik Mayes C. Rubeo (“Jänespüks Jojo”, “Thori” filmid), visuaalefektide juhendaja Kelvin McIlwain (“Suitsiidisalk”, “Aquaman”) ja helilooja Bobby Krlic (“Jaanipäev”, telesari “Snowpiercer”).

Warner Bros. Picturesi ja Safran Company film “Sinine Põrnikas” vallutab kinolinad 18. augustist 2023. Filmi levitab Warner Bros. Pictures.

Piletiinfo

Pilet 5€