Saksofoniga kulgeja. Raivo Tafenau 60

L
Kuupäev25.11
Algusaeg 18:00
Kestus 04:00
Toimumiskoht Teatrisaal, Rõdusaal

Küsimusele ” Kuidas läheb”? vastab Raivo Tafenau alati humoorikalt: “Mul on väga palju tööd ja väga palju vaba aega, järelikult elan oma unistuste elu”. Vabakutselise muusikuna läbi elu kulgenud saksofonist tunneb sellise elukorralduse rõõme ja muresid ning kaks erinevat riigikorda, kolm rahakeskonda ja mitmed tõsised kriisid pole mehel tusatuju tekitanud. Muusikud on tavaliselt esimesed, kes hammasrataste vahele jäävad. Ise hakkama saamise võti on sõprade-muusikute ning publiku taskutes, sest tegemist on ühe sotsiaalsema ja seltskondlikuma tegevusega ülelüldse. Pole publikut, pole muusikat.

Raivo Tafenau kulgemist võib võrrelda autosõiduga – esiklaas alati kriimuvaba ja puhas, aega-ajalt pilk tahavaatepeeglisse.

Need peeglid tehakse nüüd korraks puhtaks ja kutsutakse lavale muusikud, keda Raivo on imetlenud ja keda jätkuvalt siiani imetleb. Loomulikult heietatakse veidi mineviku kauneid aegu ja interpreteeritakse teoseid, mis kunagi loodud, aga kõik toimub siin ja praegu koos fantastilise seltskonnaga. Ikka selleks, et homme jälle enesekindel pilk läbi puhta esiklaasi visata ja sajaga edasi kulgeda.

Sünnipäevapeo esimene, akadeemiline pool toimub teatrisaalis ja koosneb Raivo Tafenau loomingust, mida esitatakse väga põnevate koosseisudega.
Peo teine pool rõdusaalis on klubilik tantsuline, kus esitatakse jazzivõtmes maailmakuulsaid 70. ja 80. aastate hitte. Saab kuulata ja tantsida.

Lavale astuvad

JOEL REMMEL
HEIKKO REMMEL
RAMUEL TAFENAU
PETTERI HASA
AIN AGAN
RAUL VAIGLA
MEELIS VIND
SIIM AIMLA
MARIANNE LEIBUR
MAARJA AARMA
ANTTI KAMMISTE

ja kindlasti ka üllatusesinejad.

Piletiinfo

Pilet eelmüügis 20 €
Pilet kahele (ainult eelmüügist) 38 €
Pilet enne algust kohapeal 24 €

Osta pilet Piletikeskusest Piletid müügil Haapsalu kultuurikeskuse kassas