Jazzliit ja Haapsalu Jazziklubi LIVE. Pille-Rite Rei ja Andre Maaker “Duo de Janeiro”

R
Kuupäev20.01
Algusaeg 19:00
Toimumiskoht Rõdusaal

Pille-Rite Rei – laul, saksofon
Andre Maaker – kitarr

Pille-Rite Rei ja Andre Maakeri „Duo de Janeiro“ esitab hõrku ja emotsionaalselt laetud brasiilia muusikat. Kõlavad nii igihaljad bossanovad Antonio Corlos Jobimilt, Joao Gilbertolt ja Edu Lobolt kui ka põnevad leiud lugude näol, mida duo repertuaari on soovitanud muusikud Brasiiliast.

  • Pille-Rite Rei on lõpetanud Rootsis Malmö Muusikaakadeemia kompositsioonierialal. Õpingute ajal sai ta võimaluse veeta aasta Brasiilias, Rio De Janeiros, täiendades end laulu ja heliloomingu erialadel ning hiljemgi on ta pikemaid perioode veetnud Rio De Janeiros musitseerides sealsete muusikutega (Roberto Menescal, Gabriel Grossi jt). Brasiilia päikest ja kergust kannab ta endaga alati kaasas ning see väljendub ka tema loomingus.
  • Andre Maaker nimetab end stiilimääratlusi vältides pigem loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks, sest teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii jazzi-, folgi-, roki- kui ka kammermuusikalavadel.

 

Piletiinfo

Pilet eelmüügis 15 €
Pilet kahele (ainult eelmüügis) 28 €

Pilet tund enne algust kohapeal 19 €