Mu käpardist õnnehaldjas

L
Kuupäev19.11
Algusaeg 13:00
Kestus 01:20
Piirang Kõigile sobilik
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Animatisoon

Kas tahaksite, et hambahaldjast saaks teie sõber? Kui jah, siis kogupere animafilm “Mu käpardist õnnehaldjas” on mõeldud just teile!

Ühel hommikul ärgates ei suuda Maxie oma silmi uskuda – armas hambahaldjas Violetta, tiivad kenasti kokku seatud, uinub rahulikult nukumajas. Selgub, et tal on tähtis ülesanne – ta otsib piimahammast, mis tuleb haldjariiki viia. Aga häda on selles, et Violetta sattus inimeste maailma salaja, tegemata piimahammaste kättesaamise eksamit! Kuigi haldjakoolis hoiatati, et inimeste maailm on ohtlik, hakkas see Violettale väga meeldima! Siin on nii palju ennenägematuid, ennekuulmatuid ja magusaid asju! Eriti šokolaad!

Lõhkunud hammast hankides kogemata haldjanupu, jääb uudishimulik Violetta inimeste maailma lõksu. Maxie jaoks osutub uus sõbranna aga tõeliseks katsumuseks! Ta tekitab kaose kõikjal, kuhu ilmub, ei oska üldse nõiduda, ja kui proovibki sellega tegelda, muudab kõik asjad lilledeks. Aga kui lõbus inimeste maailmas ka poleks, peab Violetta ikkagi koju naasma, sest kui ta seda õigel ajal ei tee, kaovad tema võluvõimed igaveseks ja ta ise muutub lilleks. Saades aru, et võimed jäävad nõrgemaks, teevad Maxie ja Violetta kokkuleppe. Maxie aitab Violettal haldjariiki naasta, Violetta aga püüab aidata Maxiel minna tagasi elama vanaema juurde maale, sest Maxie ei taha elada linnas ema uue kallima juures koos mehe kahe vastiku pojaga. Aga kõik kujuneb hoopis teisiti… Sõbrannasid saab aidata veel ainult ime ja Maxie uus pere, mis, nagu selgub, polegi tegelikult nii hull!

“MINU KÄPARDIST ÕNNEHALDJAS” on lõbus ja haarav lugu kogu perele, täis seiklusi ja võlukunsti, lugu tõelisest sõprusest, mis aitab ületada ka kõige suuremaid takistusi. Uskumatu meelelahutus kogu perele on kinodes 11. novembrist.

Piletiinfo

Pilet 4€