Minu kiikhobu

P
Kuupäev29.10
Algusaeg 17:00
Kestus 00:45
Toimumiskoht Randlase saal
Lisainfo

Haapsalu teatristuudio ühislooming

Juhendajad: Anne Suislep, Elena Koit
Originaalmuusika: Martin Aulis
Murelikud ja muretud: Eero Eks, Kaidi Sits, Katrin Adamson, Liina Valdre, Liisi Ansip, Mari Kendla, Marje Talvis, Piret Roberg, Reelika Ender, Sigrid Veske.
Lavastuse loomist toetas Eesti Kultuurkapital ja Haapsalu linn

Argipäevahalluses võivad inimesed takerduda pisiasjadesse ning kaduma minna. Ilusaid värve ei pruugigi enam märgata, sest muudkui muretsed.
Meie proovisime kaevuda muredesse ja muretsemisse nii läbi enda isiklike murede kui inimeste avalike murede kaudu internetis. Lõpuks oleme jõudnud tõdemuseni, et muretsemine on nagu kiikumine – tegevust annab, aga kuhugi ei vii. Olgu meie murekogumik meeldetuletuseks, et mida rohkem seda hobust toidad, seda rohkem ta kiikuda tahab. Missugust kiikhobu sina toidad?
Lavalugu on sündinud Haapsalu teatristuudiokate ühisloominguna 2023. aastal kogutud murede põhjal.

Haapsalu Teatristuudio tegutseb kolmandat hooaega, mil juhendajateks Elena Koit ja Anne Suislep. Oleme jõudnud oma teise lavastuseni. Meile on südamelähedaseks kodukohta puudutavad teemad ning lähtume lavastustes oma loodud materjalidest, koosloomest ja inimeseks olemisest. Teatristuudio tegutseb Haapsalu Noorte Huvikeskuse saalikeses ning meil on aktiivseid liikmeid kümme, keda kõiki ka uues lavastuses “Minu kiikhobu” kohtate.

Esietendus 23. septembril Haapsalu kultuurikeskuses harrastusteatrite festivalil “Provintsiteatri päev 2023”.

Piletiinfo

Täispilet 10 €
Sooduspilet (kuni 18aastased ja pensionärid) 7 €