Meg 2: süvik

N
Kuupäev10.08
Algusaeg 15:00
Kestus 01:56
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Action, Õudus, Seiklus

Selle suve suurim adrenaliinilaks tuleb filmi “Meg 2: süvik” näol. Võimas põnevik ületab 2018. aasta kassahiti, pakkudes veel rohkem märulit ja viies tegevuse veel sügavamale veel rohkemate hiiglaslike Megalodonidega ja palju muuga. Sukelduge kaardistamata vetesse Jason Stathami ja üleilmse märulikangelase Wu Jingiga, kes juhivad hulljulge uurimismeeskonna sukeldumisretke ookeani suurimatesse sügavikesse. Nende teekonda tabab kaos, kui missiooni seab ohtu pahatahtlik kaevandusettevõtmine ja nad on sunnitud ellujäämise nimel võitlema. Kolossaalsete Megalodonidega ja keskkonna rüüstajatega vastamisi seisvad kangelased peavad ajaga võidu joostes armutute kiskjate eest pagema, neist nutikamad olema ja kiiremini ujuma. Selle aasta vägevaim kinoelamus on “Meg 2: süvik”, kus ookeani sügavusi ületab vaid lõputu põnevus.

Warner Bros Picturesi ja CMC Picturesi filmis “Meg 2: süvik” astuvad lisaks peaosalistele Stathamile ja Jingile üles Sophia Cai (“Meg”), Page Kennedy (“Meg”), Sergio Peris-Mencheta (“Rambo: viimane veri”), Skyler Samuels (“Imelaps”) ja Cliff Curtis (“Avatari” filmid).

Bean Wheatley (“In the Earth”, “Päästik põhja”) lavastatud filmi stsenaariumi kirjutasid Jon Hoeber ja Erich Hoeber (“Meg”, “Transformerid: elukate tõus”) ja Dean Georgaris (“Meg”, “Tomb Raider II: Lara Croft ja elu häll”) Steve Alteni romaani “The Trench” põhjal. Filmi produtsendid on Lorenzo di Bonaventura (“Meg”, “Bumblebee”) ja Belle Avery (“Meg”, “Before the Devil Knows You’re Dead”) ning tegevprodutsendid on Jason Statham, Cate Adams, Ruigang Li, Catherine Xujun Ying, Wu Jing, E. Bennett Walsh, Erik Howsam, Gerald R. Molen ja Randy Greenberg.

Lavastaja Wheatley kaadrite taguses meeskonnas olid operaator Haris Zambarloukous (“Belfast”, “Mõrv Idaekspressis”), kunstnik Chris Lowe (“Hall mees”, “007: surm peab ootama”) ja monteerija Jonathan Amos (“Põgenemise rütm”, “Paddingtoni seiklused 2”). Visuaalefektide eest vastutas Pete Bebb (“Fantastilised elukad ja kust neid leida”, “Algus”). Kostüümikunstnik oli Lindsay Pugh (“Matrix: ülestõusmine”, “Krypton”). Muusika autor oli Harry Gregson-Williams (“Meg”, “Marslane”).

Ben Wheatley lavastatud film “Meg 2: süvik” tootjad on Warner Bros. Pictures, CMC Pictures, DF Pictures ja Di Bonaventura/Apelles Entertainment, Inc. Seda levitab üleilmselt Warner Bros.

Piletiinfo

Pilet 5€