Lugude degusteerimine. Kohtumine Haapsaluga

K
Kuupäev27.12
Algusaeg 19:00
Kestus 00:50
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Randlase saal
Lisainfo

Haapsalu Teatristuudio kutsub taas degusteerima haapsallaste lugusid.

Seekord ei kuule me kuulsate suvitajate lugusid Haapsalust, vaid hääle saavad meie kõrval kodulinnas elavad inimesed, kes siin sündinud ja elanud, ära kolinud või tagasi pöördunud. Mõned meist on ka siia sisse rännanud hoopis kaugemalt kui Eesti. Kas teadsid, et Haapsalus elab üle neljakümne erineva rahvuse esindaja? Milline on olnud kohtumine Haapsaluga? Kas meie lood on sarnased?

Lugusid degusteeritakse kaheosalise käiguna. Esimeses osas kuuleme Haapsalus elavate eestlaste lugusid ning teises osas kehastavad teatristuudiolased haapsallasi Põhjamaadest Lõuna-Euroopani. Lood on kogutud intervjuude põhjal ning kokku põimitud ühtseks terviklikuks lavastuseks.

Vaatama on oodatud kõik, kes siin elavad või plaanivad elama tulla. Ka need, kes siit ära kolinud või tagasi pöördunud.

Haapsalu Teatristuudio on 2020 aasta sügisest tegutsev harrastajate grupp ning meie jaoks on südamelähedane tegeleda teatriga, mis kannab olulist rolli Haapsalu kogukonnas ning aitab lugusid talletada ja väärtustada
.

Täname kõiki intervjueeritavaid, kes olid nõus oma lugusid jagama. Loodame, et sellest kasvab välja lugude degusteerimise sari, kus erinevad Haapsalu ja Läänemaad kõnetavad teemad saavad tähelepanu dokumentaalteatri vormis.

Mängivad: Katrin Adamson, Liisi Ansip, Eero Eks, Andrus Karnau, Mari Kendla, Piret Roberg, Elari Saar, Kaidi Sits, Anne Suislep, Marje Talvis, Sigrid Veske.
Juhendajad: Anne Suislep ja Elena Koit
Originaalmuusika: Martin Aulis
Heli: Aivar Rannus

Uksed mängukohta avanevad 15 minutit enne etendust.
Lavastuse loomist toetaids Eesti Kultuurkapital ja Haapsalu linn.

Piletiinfo

Pilet 10 €
Sooduspilet (õpilased kuni 18 eluaastat, pensionärid) 7 €