Kiired ja vihased 9

N
Kuupäev02.09
Algusaeg 19:00
Kestus 02:23
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Action, Fantaasia, Seiklus

Dominic Toretto (Vin Diesel) elab rahulikku elu koos Letty (Michelle Rodriguez) ja oma pisipoja Brianiga, olles jätnud kaelamurdva kihutamise selja taha. Hoolimata rahulikust idüllist teavad aga mõlemad, et kuskil silmapiiri taga varitsevad ohud, mis varem või hiljem nendeni jõuavad. Seekordne oht sunnib Domi seisma silmitsi oma mineviku pattudega, et päästa neid, keda ta selles maailmas kõige enam armastab. Tema karastunud meeskond tuleb taaskord kokku, et peatada maailma ohustav vandenõu, mille keskmes seisab üks ohtlikumaid vastaseid, kellega neil on tulnud aastate jooksul rinda pista… Domi noorem vend Jakob (John Cena)!

Kinnitage turvavööd, algab eriti raju sõit! 2021. aasta ühe oodatuima järjega “Kiired ja vihased 9” naaseb saaga lavastajatooli Justin Lin (“Kiired ja vihased” 3-6). Osades Vin Diesel (“Reamees Ryani päästmi”), Michelle Rodriguez (“Avatar”), Tyrese Gibson (“Neli venda”), Chris “Ludacris” Bridges (“2 Fast 2 Furious”), John Cena (“The Suicide Squad”), Jordana Brewster (“Surmarelv”), Nathalie Emmanuel (“Troonide mäng”), Sung Kang (“Kiired ja vihased” 3-6), Oscari-võitja Helen Mirren (“Kuninganna”) ja Oscari-võitja Charlize Theron (“Mad Max: Raevu tee”).

Piletiinfo

Pilet 5 €

Hea Haapsalu kultuurikeskuse külastaja!
Neljapäevast, 26. augustist kehtib taas Haapsalu kultuurikeskuses maskikandmise kohustus. COVID tervisetõendi peavad esitama kõik kohviku-, kino-, kontserdi-, galerii- ja teatrikülastajad alates 18. eluaastast.

COVID tõend on kas vaktsineerimistõend, läbipõdemise tõend või negatiivne test (PCR 72h, antigeen 48h).
Maskikandmisest ja tõendi esitamisest on vabastatud alla 12-aastased lapsed.
Täname mõistva suhtumise eest!