Kadunud linn

N
Kuupäev14.04
Algusaeg 19:30
Kestus 01:32
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Action, Komöödia, Romantika

Geniaalne ent eralik menukirjanik Loretta Sage (Sandra Bullock) on terve oma karjääri vältel kirjutanud lugematuid raamatuid eksootilistest paikadest, kus tema lugude täiuslikud peategelased peadpööritavatesse seiklustesse satuvad. Üks bestseller järgneb teisele ja igat järjekordset kaanepilti ehib oma valdkonna kõige nõutum kaanemodell Alan (Channing Tatum), kes on pühendanud oma karjääri Loretta raamatute peategelase Dashi kehastamisele kõikvõimalikel üritustel.

Ühel järjekordsel raamatuturneel satub Loretta aga ootamatult inimröövi ohvriks, kusjuures tema röövijaks on ekstsentriline miljardär (Daniel Radcliffe), kes on veendunud, et Loretta raamatust pärit vihjed võivad juhatada ta ennenägematu varanduseni, mida džungel ammustest aegadest alates kiivalt varjanud on.

Põledes soovist tõestada kõigile, et tema näol on tegemist millegi enama kui lihtsalt ilusa näolapi ja filigraansete lihaste, võtab alan nõuks Loretta inimröövlite küüsist päästa.

Ei eksi need, kes arvavad, et sugugi mitte kõik ei kulge viperusteta ning ees ootavad peadpööritavad seiklused.

Hoogsa seikluskomöödia kesksetes osades Sandra Bullock (“Kiirus”), Channing Tatum (“Magic Mike”), Daniel Radcliffe (“Põgenemine Pretoriast”) ja lisaks nendele jääb linaloos silma paljulubav uustulnukas nimega Brad Pitt…

Lavastajateks Aaron Nee ja Adam Nee (“Band of Robbers”).

Piletiinfo

Pilet 5€