Kaasaegse ladina jazzkitarri õhtu

K
Kuupäev22.02
Algusaeg 19:00
Toimumiskoht Rõdusaal

22. veebruaril on Haapsalus ainulaadne võimalus kuulda pööraselt kirglikku, aga mahedat ladina jazzi.

Selle pööraselt kirgliku õhtu teevad võimalikuks Puerto Ricost pärit Neff Irizarry kitarril ja Mehhiko juurtega Victor Mendoza vibrafonil, kes demonstreerivad ideaalset elektrikitarri ja vibrafoni tämbri kokkusobivust. Nende instrumentide mahedat kõla mäletame juba Kalju Terasmaa ja Emil Laansoo koostööst. Sedapuhku on muusika Ladina-Ameerikalikult kirglik ja pööraselt rütmiline. Nende kahe mehe koostöö sai alguse juba 1990 Berklee kolledžist, kus üks neist oli tudeng ja teine pedagoog.
See pöörane ladina rütmi gamma koos jazzi improvisatsioonidega jõuab siia otse Ladina-Ameerika lätetelt ja seda toetavad kontrabassil Janis Rubiks Lätist ning meie enda ladina muusikapedagoog MUBA’s Toomas Rull trummidel.
Kavas on Mendoza ja Irizarry originaallooming, millest teise looming on kaasa võetud just äsja ilmavalgust näinud õpiku „Contemporary Latin Jazz Guitar“ näol.
Tulge veetke meiega üks soe õhtu Kariibi mere õhustikus. Unustame viivuks väljas võimutseva talve  ja meelitame endale sellega lähemale oma suve.

Lisainfo:
https://neffirizarry.com/
https://victormendoza.com/press/

Piletiinfo

Pilet eelmüügis 15 €,
tund enne algust kohapeal 19 €
Pilet kahele (ainult eelmüügis) 28 €