Jazzliit ja Haapsalu Jazziklubi LIVE – Kalk/Baillod/Kaeser

R
Kuupäev18.03
Algusaeg 19:00
Toimumiskoht Rõdusaal

Anna Regina Kalk – kitarr
Loïc Baillod – kontrabass
Xavier Kaeser – trummid

Kontserdil haarab trio publiku oma energia ja rütmimängude lummusesse. Olles mõjutatud kaasaegsest Berliini jazziskeenest, ei paku koosseis kuulajale lihtsaid lahendusi, vaid kutsub aktiivselt muusikaga kaasa tulema. Trio pakub mitmekülgset helimaastikku, kus astutakse üle piiridest ning lastakse muusikal end vabalt kanda.

Anna Regina Kalk on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli, õppinud Eesti Muusika ja Teatriakadeemias ning lõpetanud Franz Lizsti nimelise muusikakõrgkooli Weimaris. Ta on mänginud mitmetes projektides ja esinenud erinevatel festivalidel (nt Tudengijazz, Jazzkaar, Sõru Jazz, Internationales Jazzfestival Bern) ning hetkel täiendab ta end Berni muusikakõrgkooli magistrantuuris.

Loïc Baillod on Šveitsis tegutsev kontrabassimängija. Tema muusikutee algas David Brito käe all ning jätkus Bernis Patrice Moret, Django Batesi, Dejan Terzici, Alexandra Grimali ning Colin Valloni juures. Ta on osalenud mitmetel meistrikursustel (Petter Eldh, Ambrose Akinmusire, Evan Parker, Peter Bruuni, Marc Ducret, Donny MacGaslin) ning mängib erinevates koosseisudes, kuhu ka ise muusikat kirjutab. Hetkel täiendab ta end Berni muusikakõrgkooli magistrantuuris.

Xavier Kaeser alustas trummimänguga juba 11-aastaselt Luigi La Marca käe all. Ta on mänginud mitmetes Šveitsi bigbändides ning saanud bakalaureusekraadi Berni muusikakõrgkoolis, kus õppis Django Batesi, Frank Sikora, Andreas Schaereri, Matthieu Micheli, Tom Arthursi, Ronny Graupe ja Bert Joris käe all. Hetkel jätkab ta Bernis oma magistriõpinguid Dejan Terzici, Jim Blacki, Jeff Ballardi ning Julian Sartoriuse käe all. Ta on astunud üles ning salvestanud muusikat muuhulgas Ralph Alessi, Enrico Pieranunzi, Florian Favre, Moncef Genoud ning Colin Valloniga.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Piletiinfo

Täispilet eelmüügist 12 €
Täispilet tund enne algust kohapeal 15 €

Pilet kahele eelmüügist 20 € – ühe piletiga pääseb kontserdile 2 inimest