Halloween lõpeb

N
Kuupäev27.10
Algusaeg 17:00
Kestus 01:51
Piirang Alla 14a keelatud
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Põnevik, Õudus

Pingeline õudusfilm “Halloween lõpeb” paneb punkti saagale, mis algas 1978. aastal John Carpenteri klassikateosega “Halloween”. Peaosas ikooniline Jamie Lee Curtis ja lavastajaks 2018. aastal alanud uue triloogia autor David Gordon Green.

Neli aastat pärast traagilist kokkupõrget peaaegu müütilise sarimõrvari Michael Myersiga, elab Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) koos tütretütar Allysoniga (Andi Matichak) rahulikku elu, töötades päevast päeva oma mälestusteraamatu kallal. Michael Myersit pole sellest ajast nähtud. Laurie, kes on lasknud sel süngel kujul oma elu mõjutada enam kui neli aastakümmet, on otsustanud vabastada end hirmust ja raevust ning elada täisväärtuslikku elu. Kui aga vahejuhtum kohaliku noormehe Corey Cunninghamga (Rohan Campbell) lükkab liikvele uue vägivalla- ja hirmulaine, sunnib see Lauriet astuma lõplikult vastu sellele kontrollimatule kurjusele, maksku mis maksab.

Stsenaariumi kirjutasid Paul Brad Logan (“Manglehorn”), Chris Bernier (“The Driver”), Danny McBride ja David Gordon Green. Osades Jamie Lee Curtis (“Halloween”, “Nugade peal”), Andi Matchak (“Halloween”), Rohan Campbell (“Virgin River”), Will Patton (“Armageddon”), Kyle Richards (“Halloween”, 1978) jpt.

Kurikuulsat maski kannavad Nick Castle (“Halloween” 1978) ja James Jude Courtney (“Halloween”, “Halloween tapab”).

Piletiinfo

Pilet 5€