Galakontsert Uno Loobi lauludega “Mis värvi on armastus”

R
Kuupäev20.08
Algusaeg 18:00
Toimumiskoht Kõlakoda

Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäeva puhul

Solistid Marianne Leibur, Marten Kuningas, vokaaltrio The Swingin’ Sisters (Maris Aljaste, Viveli Maar, Vivi Maar)

Saatebänd Janno Trump, Joel Remmel, Ahto Abner, Siim Aimla, Allan Järve, Kusti Lemba

Galakontserdi kontseptsiooniks on noorte artistide muusikaline kummardus Uno Loobi hindamatule panusele Eesti levimuusikasse. Marianne Leiburi, Marten Kuninga ja vokaalansambel The Swingin’ Sisters esituses saab kuulda Uno Loobi poolt lauldud aegumatuid ning armastatuid laule. Neid saadab saateansambel, hinnatud jazzmuusiku ja hea Uno Loobi sõbra, Siim Aimla juhatusel. Esitusele tulevad tuntud palad nagu Kamina ees, Mis värvi on armastus, Lõke preerias, Märtsis algas mai ning ka Õnnele vastu ja Tänav kus sa elad, jpt. mis kuulusid 1960ndatel Eesti Raadio Meeskvarteti repertuaari, mille koosseisus ka Loop ise laulis.

Marianne Leibur ja Marten Kuningas on mõlemad uue põlvkonna noored ja hinnatud lauljad, keda muusika on saatnud juba pisikesest peale. Marianne vanaisa Kalju Terasmaa kuulus koos Uno Loobiga ka 1960ndatel populaarsust kogunu Eesti Raadio Meeskvartetti. Naistrio The Swingin’ Sisters koosseisus Maris Aljaste, Vivi Maar ja Viveli Maar esitavadki kontserdil meeskvarteti repertuaari kuulunud palasid.

Galakontserdiga soovime au sees hoida ennekõike nii Uno Loobi panust meie levimuusikasse kui ka eesti heliloojate kirjutatud muusikat. Lisavõlu on veel selles, et kõik esitusele tulevad laulud kõlavad just meie emakeeles.

2020. aasta augustikuu kontserdi võtsime pildis ka üles ning läbilõiget kontserdi hoogsusest ja inimeste muljetest saab näha siit:

VAATA-KUULA: https://www.youtube.com/watch?v=gInWsmggqhg

Piletiinfo

Tasuta

Kontserdile pääsemiseks vajalik COVID tõend!