Doktor Strange hullumeelsuse multiversumis

R
Kuupäev06.05
Algusaeg 18:00
Kestus 02:06
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Action, Fantaasia, Seiklus
Mai Kuufilm on kõigi aegade oodatuim Marveli kinouniversumi uusim peatükk “Doctor Strange hullumeelsuse multiversumis”. Esilinastused 5. maist!

Fantaasiaseiklusel “Doctor Strange hullumeelsuse multiversumis” tehakse lukust lahti uks, mis viib vaataja salapära, müstikat ja ohte tulvil multiversumisse ning meile teadaoleva maailma piire hakatakse nihutama kaugemale, kui seda eales varem on tehtud. Doktor Strange peab ette võtma rännaku sõna otseses mõttes teadmatusse, kui ta kistakse läbi mitmete alternatiivuniversumite, kus tal tuleb võitlusesse asuda uue ja salapärase vastasega.

Filmi kesksetes osades Benedict Cumberbatch (“Sherlock Holmes”, “Imiteerimismäng”), Chiwetel Ejiofor (“12 aastat orjana”), Elizabeth Olsen (“WandaVision”, “Tasujad: Lõppmäng”), Benedict Wong (“Ämblikmees: Pole koduteed”), Xochitl Gomez, Sheila Atim (“Bruised”), Adam Hugill (“1917”), Michael Stuhlbarg (“Vee puudutus”) ja Rachel McAdams (“Päevavalgele”).

Filmi režissööriks on Sam Raimi, kes omal ajal puhul tuult koomiksifilmide tiibadesse, lavastades 2002.aastal kinodesse jõudnud esimese “Ämblikmehe” filmi Tobey Maguire’iga peaosas ning selle linaloo kaks järge.

Piletiinfo

Pilet 5€