Creed III

K
Kuupäev08.03
Algusaeg 19:30
Kestus 01:56
Piirang Alla 12a mittesoovitatav
Toimumiskoht Teatrisaal
Žanr: Draama, sport

Metro Goldwyn Mayer Pictures esitleb “Creed III”, mille režissöörina teeb debüüdi Michael B. Jordan , kes naaseb ka Adonis Creed’i rollis hittfrantsiisi kolmandas osas.

Pärast poksimaailmas domineerimist on Adonis Creed olnud edukas nii karjääris kui ka pereelus. Kui lapsepõlvesõber ja endine poksi imelaps Damian (Jonathan Majors) pärast pika vanglakaristuse kandmist uuesti välja ilmub, soovib ta innukalt tõestada, et väärib uut võimalust poksiringis. Endiste sõprade vaheline vastasseis on aga enamat kui lihtsalt poksimatš. Arvete klaarimiseks peab Adonis oma tuleviku kaalule panema, et võidelda Damianiga – võitlejaga, kel pole midagi kaotada.

Filmis mängivad kaasa Tessa Thompson (“Creed”, “Passing”), Jonathan Majors (“Viis verist”, “Lovecrafti maa”), Wood Harris (“Creed”, “Blade Runner 2049”), Florian Munteanu ( “Creed II”, “Shang-Chi ja kümne sõrmuse legend”), uustulnuk Mila Kent ja Phylicia Rashad (“Creed”, “Soul”).

Jordan lavastab Keenan Coogleri (“Space Jam: Uus pärand”) ja Zach Baylini (“Kuningas Richard”) stsenaariumi alusel, mis põhineb Ryan Coogleri (“Must Panter: Wakanda igavesti”) ning Keenan Coogleri ja Zach Baylini lool. Produtsentideks on Irwin Winkler, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler, Ryan Coogler, Michael B. Jordan, Elizabeth Raposo, Jonathan Glickman ja Sylvester Stallone. Tegevprodutsendid on Sev Ohanian, Zinzi Coogler, Nicolas Stern ja Adam Rosenberg.

Jordaniga liituvad operaator Kramer Morgenthau (“Creed II”, “Thor: Pimeduse maailma”), lavastuskunstnik Jahmin Assa (“mid90s”, “Angelyne”), monteerija Tyler Nelson (“Batman”, “Remomory”), kostüümikunstnik Lizz Wolf (“Creed II”, “ Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus ”), ja helilooja Joseph Shirley (“Jackass Forever”, “The Book of Boba Fett”).

Metro Goldwyn Mayer Pictures esitleb Chartoff-Winkler Productioni filmi “Creed III”, mida levitab Põhja-Ameerikas Metro Goldwyn Mayer Pictures ja rahvusvaheliselt Warner Bros. Pictures, esilinastub kinodes märtsis 2023.

Piletiinfo

Pilet 5€