Rahvusooper Estonia haridusprojekt „Punamütsike ja seitse pöialpoissi“

  • T
  • Kuupäev24.04.2018
  • Algusaeg 10:00
  • Kestus 01:00
  • Toimumiskoht Rõdusaal
Mis saab siis, kui vanaema juurde külla minev Punamütsike kohtab oma teel Papagenot ja seitset pöialpoissi? Ning hundi asemel tuleb metsas vastu hoopis kuri nõid?

Haridusprojekt „Punamütsike ja seitse pöialpoissi“ on Haapsalu Kultuurikeskuse rõdusaalis toimuv üheosaline õppeprojekt 4–10 aastastele lastele, kes saavad algusest lõpuni kaasa lüüa ühe lavastuse sünniloos. Projekti eesmärk on läbi lõbusa mängu harida ja kasvatada muusikateatrile uut publikut. Haridusprojektis kõlab tuntud muusika ooperitest ja ballettidest.

Lapsed seavad koos muusikute ja solistide ning jutustaja-lavastajaga lavale muusikamuinasjutu „Punamütsike ja seitse pöialpoissi“ ning esitavad selle teistele projektis osalejatele. Programmi viivad läbi neli kostümeeritud programmijuhti ning Rahvusooper Estonia keelpillitrio.
Palume lastel joonistada ja kirjutada, mida nähti ja kuuldi. Tööd palume tuua või saata aadressil: Rahvusooper Estonia, Estonia pst 4, Tallinn 10148, hiljemalt 1. maiks 2018. Suve algul autasustatakse parimaid kunstitöid ja pannakse välja näitus laste töödest.
Haridusprojekti toimumist Haapsalu Kultuurikeskuses toetab Rahvakultuuri Keskus