Hotell laibaga – JÄÄB ÄRA!

  • E
  • Kuupäev04.05.2020
  • Algusaeg 19:00
  • Toimumiskoht Teatrisaal
  • Lisainfo
  • Žanr:
  • Komöödia

Hea Teatrikülastaja!
Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega kehtestada koroonaviiruse leviku peatamiseks eriolukord, jäävad ära kõik Endla Teatri kevadsuvised etendused. Ärajäänud etenduste piletid kehtivad kui kinkekaardid vabalt valitud Endla Teatri 2020. aasta etendustele (sh väljasõiduetendused) – pileteid saab ümber vahetada aasta lõpuni. Oleme väga tänulikud kõigile, kes on otsustanud seda varianti kasutada, ning mõistame täiesti, kui soovite pileti tagastada.
Edasine mängukava selgub maikuu jooksul. Täpsemalt meie kodulehel  www.endla.ee
Soovi korral ostetakse piletid tagasi.
Piletimaailmast ostetud Endla Teatri netipiletite tagasiostuks tuleb kirjutada meil kassa@endla.ee kuhu juurde palume lisada netipiletid, täisnimi ja kontonumber –kuhu piletiraha tagastatakse.
Kassast ostetud piletite puhul saatke foto piletitest.
Mõistvat suhtumist!

Endla Teater
Mõrvakomöödia

Mõrvarite eneseabigrupi viis liiget – endine baaridaam Pretty, koleeriline kokk Horst, idealistlik Jayashree, koristamisraevus Ingolf ja hajevil Tädike – sööstavad oma elu suurimasse seiklusse. Nad avavad hotelli Õnne Viis, millele loodavad hotelliliidult saada viis tärni. Avamisärevusele lisab vürtsi tõsiasi, et hotelli esimesteks külastajateks on eneseabigrupi endine psühholoog ja tema abikaasa, aga tõeliselt läheb olukord üle käte siis, kui tärnide arvu üle otsustava inspektori saabudes avastatakse fuajeest laip. Järgneb tempokas peitusemäng, kus igaüks on mõrvarina kahtluse all, kuid ühise eesmärgi nimel tuleb siiski kokku hoida!

„Hotell laibaga“ autoriteks on kaheksa saksa krimikirjanikku, kes selle mõrvakomöödia 2018. aasta suvel seitsmepäevases loomelaagris välja mõtlesid ja üheskoos kirja panid. Sama meetodiga on nad varem loonud kaks kriminaalromaani

lavastaja : Enn Keerd
autorid: Peter Godazgar, Kathrin Heinrichs, Carsten Sebastian Henn, Jürgen Kehrer, Tatjana Kruse, Ralf Kramp, Sandra Lüpkes, Sabine Trinkaus
tõlkija: Anne-Ly Sova
kunstnik: Liina Unt
valguskunstnik: Margus Vaigur
muusikaline kujundaja: Feliks Kütt
osades: Carita Vaikjärv, Kadri Rämmeld, Priit Loog, Helene Vannari (külalisena),
Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald, Tambet Seling, Indrek Taalmaa (külalisena)

Esietendus 7. märtsil 2020 Endla Teatri suures saalis.

Piletiinfo