Comedy Estonia: Sander Õigus “Hinge Turule Viies”

  • R
  • Kuupäev02.10.2020
  • Algusaeg 19:00
  • Kestus 02:00
  • Toimumiskoht Teatrisaal
  • Žanr:
  • Komöödia

Asendus 17.04 ja edasilükatud 12.06 etendusele
Kehtivad kõik seni ostetud piletid.

Hea klient!
Seoses Eriolukorra pikendamisega Eesti Vabariigis lükkuvad edasi kõik Sander Õigus „Hinge turule viies“ etendused.

Kui pilet oli juba ostetud ning soovite tulla uue kuupäevaga üritusele:
Sellisel juhul ei pea Te tegema rohkem midagi. Uue kuupäevaga üritusel kehtib automaatselt ka eelneva kuupäevaga pilet.
Kui ostsite pileti internetis ning soovite raha tagasi saada:
Raha on võimalik tagasi saada läbi Piletilevi. Eelnevalt saadetud tagasiostu soove ei registreeritud ning palume kirjutada uuesti, kui soovite kindlasti tagasiostu, mitte saada osa elamusest.
Palun kontakteeruge nendega läbi e-maili tagasiost@piletilevi.ee
Kui kontakteerute Piletileviga palun olge valmis neile esitama enda ostetud pileti PDF või tellimusenumber, et nad saaksid vajaliku informatsiooni raha tagastamiseks.
Palume arvestada ka hetkese olukorraga ning Piletilevi koormusega, mille tõttu võib informatsiooni läbi töötlemine ning raha tagastamine võtta kuni 4 nädalat.
Kui ostsite füüsilise pileti Piletilevi esindusest ning soovite raha tagasi saada:
Füüsilise pileti eest raha tagasi saamiseks, palume samuti kirjutada tagasiost@piletilevi.ee
Selleks on vaja edastada järgnev informatsioon: piletite ID numbrid, oma täisnimi ning pangakonto number.
PILETI TAGASTAMISE TÄHTAEG
Kui te soovite muudetud kuupäevadega ürituste eest raha tagasi, peate saatma avalduse piletilevile enne 17. maid.
Raha tagastamine võib võtta kauem aega hetkese piletilevi koormuse tõttu, siiski tuleb avaldus saata hiljemalt 17.  maiks.
Loodame, et meie pakutud tähtaeg piletite tagastamiseks on aktsepteeritav kompromiss. Kui uus kuupäev tõepoolest ei sobi, soovime siiralt et saaksite raha tagasi. Sellegipoolest on meil vaja piisavalt  aega, et Teie poolt tagastatud pilet uuele huvilisele müüa.
Kui tunnete, et sellest võib probleem tekkida, palun kontakteeruge meiega ning leiame ühise lahenduse.
Lisa küsimuste korral palun kontakteeruge meiega e-maili teel info@comedyestonia.com. Hea meelega räägime asjad läbi, et leiaksime lahenduse, mis sobib kõigile sellel segasel ajal.

 

 

2020. aasta kevadel saabub lavalaudadele üle Eestimaa Sanderi järjekorras viies ja juubelihõnguline soolotund “Hinge Turule Viies”!

Sander Õigus on üks Eesti tegusamaid koomikuid ja juba viiendat kevadet järjest on tal valmis värske tund, uute naljade ja mõtetega! Kogu materjal on siiski läbi põimitud Sanderile omase ennastsalgava ja introspektiivse stiiliga!
Tuur alustab märtsi alguses ja vähemalt 16 linna ja pea 25 showd on juba kalendris!
Nagu kombele kohane, järgneb nüüd Sanderi enda kirjeldus tunnile, mis tihtipeale annab parima ülevaate sellest, mida oodata on:
“Ma pole veel viiendaga isegi proovikat teinud, aga see on juba mu lemmiktund. Olen varsti 10 aastat stand-up’i teinud ja mingi piirini oma hääle täitsa leidnud. Sellest tulenevalt läks tänavu tunni kirjutamine väga valutult. Varasematel aastatel on ikka juhtunud, et kuu enne tuuri on 15 minutit head materjali puudu ja jube paanika majas. Sel aastal on pigem probleem, et kuidas kõik mõtted tunni sisse ära mahutada.
Sisulise poole pealt räägin sellest, millele nimi viitab. Hinge turule viimisest, enda väärtuste müümisest ja emotsionaalsest prostitutsioonist. Miks me seda teeme ja kas on ikka mõtet? Või siis räägin lihtsalt oma viimase aasta lemmiknalju ja teen nägu, et jube moraal on kuskil ridade vahel. Ega enne teada ei saa, kui vaatama tuled!
Reaalselt ei jõua kevadet ära oodata, et saaks hakata juba mööda Vabariiki tiirutama ja kõigi komöödiasõpradega taaskord kohtuda!”
Sooja teevad:
Mikael Meema
Daniel Veinbergs
Roger Andre

Piletiinfo

Täispilet 14 €
Õpilane/tudeng 12 €