13. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF)

  • R
  • Kuupäev27.04.2018 - 29.04.2018
  • Algusaeg 12:00
  • Piirang Alla 13a mittesoovitatav
  • Toimumiskoht Teatrisaal, Rõdusaal, Randlase saal, Fuajee, kultuurikeskuse esine
  • Lisainfo

27. – 29. aprillini toimuv Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) on Baltimaade suurim žanrifilmide festival, mis toob teieni viimaste aastate parimaid, julgemaid ja originaalsemaid põnevus-, fantaasia- ja õudusfilme.
Programmist ei puudu ka üha enam populaarsust koguvad friigi- ja retrofilmide seansid, põnevad eriüritused ning mudapealinna parimad peod!

Filmitutvustused ja ajakava.

LAUPÄEV, 28.04

Suur saal / Big Hall
11.30 – Samuraipatsiga detektiiv / Top Knot Detective – kordusseanss
Rež: Aaron McCann, Dominic Pearce / Austraalia, Jaapan 2017 / 1.27
EST subtiitrid
13.30 – Varjude org / Valley of Shadows
Rež: Jonas Matzow Gulbrandsen / Norra 2017 / 1.31
15.30 – Nõelapadi/ Pin Cushion
Rež: Deborah Haywood/ UK 2017 / 1.22
EST subtiitrid / külaline
17.30 – Hagazussa
Rež: Lukas Feigelfeld / Saksamaa, Austria 2017 / 1.42
19.45 – Väike tüdruk, kes armastas liialt tuletikke / The Little Girl Who Was Too Fond of Matches
Rež: Simon Lavoie / Kanada 2017 / 1.52
EST subtiitrid
22.00 – Veronica
Rež: Paco Plaza/ Hispaania 2017 / 1.45
24.00 – Victor Crowley
Rež: Adam Green / USA 2017 / 1.23

Rõdusaal / Small Hall
13.45 – Kuri vaim/ Evil Spirit
Rež: Stepan Burnašev, Jevgeni Ossipov/ Venemaa (Jakuutia) 2016 / 1.10
15.15 – Väikesed luupainajad: parimad rahvusvahelised lühifilmid / Little Nightmares: Best Shorts of the World / 1.55
17.30 – Pimeduse tütred / Daughters of Darkness
Rež: Harry Kümel / Belgia, Prantsusmaa, Lääne Saksamaa 1971 / 1.27
külaline
19.30 – Lumehelbeke / Snowflake
Rež: Adolfo Kolmerer, William James / Saksamaa 2017 / 2.00
külalised
22.15 – Lihapallimasin 2: Kodoku / Meatball Machine 2: Kodoku
Rež: Yoshihiro Nishimura / Jaapan 2017 / 1.40
24.00 – Raevukad memmed / Rabid Grannies
Rež: Emmanuel Kervyn / Belgia, Prantsusmaa, Holland 1988 / 1.29 – kordusseanss*

Retrosaal / Retro Hall
15.30 – Pimeduses sosistaja / The Whisperer in Darkness
Rež: Sean Branney/ USA 2011 / 1.43 – seansile järgneb H.P. Lovecrafti teemaline ettekanne
18.30 – Keskpäev / Rež: Raivo Trass / Eesti NSV 1981 / 1.05 / külalised
20.15 – Nõidade koobas / The Witches Cave
Rež: Juri Morozov/ Nõukogude Liit, Tšehhoslovakkia 1989 / 1.25
22.00 – Tappev Tartu / Killing Tartu
Rež: Ilmar Raag / Eesti 1998 / 1.05 / külaline
23.45 – Macbeth / Rež: Arbo Tammiksaar / Eesti 1998 / 0.32 / külaline
01.30 – Maniakaalsed haiglaõed satuvad ekstaasi / Maniac Nurses Find Ecstasy / Rež: Léon Paul De Bruyn / Belgia, Ungari, USA 1990 / 1.15

 

PÜHAPÄEV,  29.04

Suur saal / Big Hall
12.00 – Kutsikas / Cub
Rež: Jonas Govaerts / Belgia 2014 / 1.24
EST subtiitrid / külaline
15.00 – Caniba
Rež: Véréna Parave, Lucien Castaing-Taylor / Prantsusmaa, USA 2017 / 1.30
17.00 – Festivali lõpetamine / Festival Closing
Tiigrid ei karda / Tigers Are Not Afraid
Rež: Issa López / Mehhiko 2017 / 1.23
EST subt

Rõdusaal / Small Hall
11.30 – Väikesed luupainajad: parimad rahvusvahelised lühifilmid / Little Nightmares: Best Shorts of the World / 1.55 – kordusseanss
13.30 – Méliès lühifilmide võistlusprogramm / Mélies D’argent Short Film Competition / 1.55 – kordusseanss
15.30 – Kuri vaim/ Evil Spirit – kordusseanss
Rež: Stepan Burnašev, Jevgeni Ossipov/ Venemaa (Jakuutia) 2016 / 1.10

Piletiinfo

Üksikpilet 5 €
Sooduspilet 4 €
Festivali pass 45 €